Nasza Firma jest przedsiębiorstwem działającym i rozwijającym się z powodzeniem na rynku budowlanym od 1997 roku. Specjalizuje się wykonywaniu dróg, placów, zatok parkingowych i chodników dla pieszych z zastosowaniem betonów lanych na mokro. Zdecydowanym wyróżnikiem firmy jest wykorzystanie nowatorkich na polskim rynku technologii amerykańskich. Firma posiada własny, nowoczesny w pełni zautomatyzowany Zakład Produkcji Betonu. Dwukrotnie korzystaliśmy z dotacji na wprowadzenie innowacji i nowych procesów technologicznych.

Od początku działalności, założyciel firmy – Wiesław Frys, stawia na pierwszym miejscu na fachowość i solidność wykonywanych robót i oferowanych usług. Doświadczenie zawodowe zdobył w trakcie kilkunastoletniego pobytu w Stanach Zjednoczonych . Właścicielowi przyznano wiele nagród i wyróżnień, m.in. „Amicus Hominum” w 2009 r. (działalność charytatywna) oraz  nagrodę im. Jana Szczepanika w 2013 r.(za zastosowanie nowoczesnych technologii w drogownictwie oraz działalność społeczną).

WES-BUD zatrudnia osoby będące wyselekcjonowaną i wyspecjalizowaną kadrą posiadającą wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie pozwalające na utrzymanie wysokich standardów technologicznych, zapewniając tym samym wysoką jakość robót. Kwalifikacje naszych pracowników oraz solidna baza sprzętowa i transportowa, jak również zastosowanie najlepszych materiałów cały czas budują Nasz wizerunek, dzięki któremu jesteśmy dobrze znani na lokalnym rynku, obejmującym południową część Polski i posiadamy stabilną pozycję. Przez piętnaście lat zdążyliśmy wypracować sobie bardzo dobrą opinię, o czym świadczy fakt, że wykonane na początku powstania Firmy parkingi, place, drogi czy chodniki nie mają do dzisiaj żadnych reklamacji. Aktualne osiągniecia Firmy Wes-Bud w Polsce to: 50 km dróg betonowych, 100 km krawężników ze ściekiem wylewanym na mokro metodą betonowania ślizgowego, 80 tyś m3 fundamentów, ponad 100 tyś m2 placów i parkingów.

O sile i konkurencyjności Naszej Firmy stanowią: wdrażanie nowoczesnych technologii i materiałów, mechanizacja robót budowlanych oraz dbałość o warunki pracy załogi. Na każdym etapie przygotowania i w czasie realizacji inwestycji kierujemy się nadrzędym celem uczciwej konkurencji wykorzystując wiedzę i profesjonalizm zdobyty wciągu wieloletniej działalności firmy.

Firma Wes-Bud bierze udział w wielu akcjach charytatywnych, wspiera Dom Dziecka w Tarnowie, instytucje oświatowe, kluby sportowe oraz kościoły, bowiem mottem właściciela jest:

„Czowiek jest tyle wart, ile pomaga innym ludziom”. – Wiesław Frys” 

Gwarantujemy terminową realizację i wysoka jakość usług oraz konkurencyjne ceny.

 Podziękowania dla naszej firmy